Bourns 4610X-101-330LF
10-SIP Array/network Resistor 4600X 0.998LX0.098W 25.35MMX2.49MM 1.25W 33 Ohm ±250PPM/C
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页6 年前
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.50
Introduction Date1999-05-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
相关零件
Res Thick Film NET 33 Ohm 1 Ohm 1.25W ±250ppm/C BUS Molded 10-Pin SIP Pin Thru-Hole
Res Thick Film NET 33 Ohm 1 Ohm 1W ±250ppm/C BUS Conformal Coated 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
6-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 0.598Lx0.098W 15.19mmx2.49mm 33Ohm ±250ppm/C ±1Ohm
CTS Components770103330P
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/Thick Film, 1.4W, 33ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 1.25W, 33ohm, 100V, 2% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
9 33Ω 200mW ±250ppm/℃ SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS
RESISTOR, 33 OHMS, 1.25 W, 2 %, 100 V (MAX.)
33¦¸ ¡À250ppm/¡æ 200mW SIP-10 25.35mm*2.49mm*5.08mm
Resistor, Bussed Resistor Network 9, 33 Ohm, 1 Ohm, Sip; Resistance:33Ohm; Network Circuit Type:Bussed; No. Of Resistors:9Resistors; Resistor Case/Package:Sip; Resistance Tolerance:± 1%; Voltage Rating:100V; Resistor Type:Network Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. 4610X-101-330LF