Bourns 4608X-102-510LF
Res Thick Film NET 51 Ohm 2% 1W ±100ppm/C ISOL Conformal Coated 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
数据表和文档
JRH Electronics
3 个月趋势:
-0.28%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
相关零件
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.3W, 51ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 1.25W, 56ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Res Thick Film NET 56 Ohm 2% 0.63W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 5-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
描述
8-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 0.798Lx0.098W 20.27mmx2.49mm 1W 51Ohm ±100ppm/C
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 1W, 51ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 8010
Resistor, Isolated Resistor Network, 4, 51 Ohm, 0.02, Sip; Resistance:51Ohm; Network Circuit Type:Isolated; No. Of Resistors:4Resistors; Resistor Case/Package:Sip; Resistance Tolerance:± 2%; Voltage Rating:100V; Power Rating:1W Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. 4608X-102-510LF