Bourns 4606X-102-331LF
6-SIP Array/network Resistor 4600X 0.598LX0.098W 15.19MMX2.49MM 750MW 330 Ohm ±100PPM/C
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页5 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
3 个月趋势:
+10.94%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.50
Introduction Date1999-05-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Resistor Thick Film Net 330 Ohm 2% 1 Watt Isolated 8-Pin SIP Pin Through Hole
Resistor Thick Film Net 330 Ohm 2% 1.25 Watt ±100ppm °C Isolated 10-Pin SIP Pin Through Hole Bulk
8-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 0.798Lx0.098W 20.27mmx2.49mm 1W 330Ohm ±100ppm/C
描述
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 330ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 6010
RESISTOR, THKFILM, CONF SIP, REST 330 OHMS, 2%,100V,0.75W@70DEGC, ISOLATED
SIL/SIP-Resistor 0,3W 3R/6P 330R
Thick Film Conformal Coated Network Resistors
RES NET ISOLATED 330 OHM 6-SIP
Resistor, Isolated Resistor Network, 3, 330 Ohm, 0.02, Sip; Resistance:330Ohm; Network Circuit Type:Isolated; No. Of Resistors:3Resistors; Resistor Case/Package:Sip; Resistance Tolerance:± 2%; Voltage Rating:100V; Qualification:- Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. 4606X-102-331LF