Bourns 4605X-101-105LF
Res Thick Film NET 1M Ohm 2% 0.63W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 5-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
数据表和文档
IHS
3 个月趋势:
-1.98%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
Introduction Date1999-05-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Res Thick Film NET 1M Ohm 2% 3/4W ±100ppm/°C BUS Conformal 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Res Thick Film NET 1M Ohm 2% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C BUS Conformal Coated 4-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Res Thick Film NET 1M Ohm 2% 3/4W ¦100ppm/¦C BUS 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
描述
5-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 0.498Lx0.098W 12.65mmx2.49mm 630mW 1MOhm ±100ppm/C
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 0.63W, 1000000ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 5010
RES N/W, BUSSED, 1M, 2%, 100V, SIP; Resi; RES N/W, BUSSED, 1M, 2%, 100V, SIP; Resistance: 1Mohm; Product Range: 4600X Series; No. of Elements: 4Elements; Network Circuit Type: Bussed; Resistor Case Style: SIP; No. of Pins: 5Pi
Res N/W, Bussed, 1M, 2%, 100V, Sip; Resistance:1Mohm; Network Circuit Type:Bussed; No. Of Resistors:4Resistors; Resistor Case/Package:Sip; Resistance Tolerance:± 2%; Voltage Rating:100V; Power Rating Per Resistor:200Mw Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. 4605X-101-105LF