Bourns 4604X-101-104LF
4-SIP Array/network Resistor 4600X 0.398LX0.098W 10.11MMX2.49MM 100 Kohm ±100PPM/C ±2%
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页5 年前
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.04%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.50
Introduction Date1999-05-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Resistor Thick Film Net 100k Ohm 2% 3/4 Watt Bus 6-Pin SIP Pin Through Hole
Res Thick Film NET 100K Ohm 2% 3/4W ±100ppm/°C ISOL Conformal 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Res Thick Film NET 100K Ohm 2% 1.25W ±100ppm/°C BUS Conformal 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
CTS Components77061104P
Res Thick Film NET 100K Ohm 2% 0.8W ±100ppm/°C BUS Conformal Coated 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
CTS Components77061104
Res NET 100K Ohm 2% 24/25W Ý100ppm/ÝC BUS 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
描述
Res Thick Film NET 100K Ohm 2% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C BUS Conformal Coated 4-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 100000ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 4010
RES N/W, BUSSED, 100K, 2%, 100V, SIP; Resistance:100kohm; Network Circuit Type:Bussed; No. of Elements:2Elements; Resistor Case Style:SIP; No. of Pins:4Pins; Resistance Tolerance:± 2%; Voltage Rating:100V; Product Range:4600X Series
Res N/W, Bussed, 100K, 2%, 100V, Sip; Resistance:100Kohm; Network Circuit Type:Bussed; No. Of Resistors:2Resistors; Resistor Case/Package:Sip; Resistance Tolerance:± 2%; Voltage Rating:100V; Power Rating Per Resistor:200Mw Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. 4604X-101-104LF