Bourns 3329H-1-223LF
Res Cermet Trimmer 22K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turn (6.35 X 4.57mm) Pin Thru-Hole Tube
数据表
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet2 页15 年前
element14 APAC
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.30%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns 3329H-1-223LF 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
Trimmer, Cermet, 0.5W, 22000ohm, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s)
TRIMMER, CERMET, REST 22 KILOHMS, PCB,1 TURNS, PWR-RTG 0.5 W, TOL 10%
TT Electronics72PR20KLF
Trimmer, Cermet, 0.5W, 20000ohm, 200V, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s)
Cermet Not Linear TRIMMER Trimmer Potentiometer ±10% 240deg 500mW 70C
TT Electronics82PR20KLF
Res Cermet Trimmer 20K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turn (6.35 X 3.56mm) Pin Thru-Hole Box
描述
1/4" ROUND, THRU-HOLE, TRIMMER, 22 KILOHMS, CERMET, SINGLE TURN
±10% ±100ppm/℃ 500mW 22kΩ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS
TRIMMER, POT, 22KOHM, 10%, 1TURN, TH; Track Resistance: 22kohm; No. of Turns: 1Turns; Potentiometer Mounting: Through Hole; Product Range: -; Power Rating: 500mW; Resistance Tolerance: ± 10%; Temperature Coefficient: ± 100ppm/°