Bourns 3319W-1-471
Res Carbon Film Trimmer 470 Ohm 25% 1/5W 1(Elec)/1(Mech)Turn (9 X 12.5mm) Pin Thru-Hole Bag
数据表
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet1 页12 年前
Arrow Electronics
相关零件
Res Carbon Film Trimmer 470 Ohm 25% 1/5W 1(Elec)/1(Mech)Turn (9 X 6.35mm) Pin Thru-Hole Bag
Res Carbon Film Trimmer 500 Ohm 25% 1/5W 1(Elec)/1(Mech)Turn (9 X 12.5mm) Pin Thru-Hole Bag
Res Carbon Film Trimmer 500 Ohm 25% 1/5W 1(Elec)/1(Mech)Turn (9 X 6.35mm) Pin Thru-Hole Bag
TE Connectivity1-1630478-2
Res Carbon Film Trimmer 470 Ohm 20% 3/20W 1(Elec)/1(Mech)Turn (9.8 X 12.1mm) Pin Thru-Hole
Trimmer Potentiometer Carbon 10mm Slotted Hole PT 10 LV 500 R
PT10 Series 500 Ohms 150 mW ±300ppm°C 10 mm Through-Hole Carbon Potentiometer
描述
Single-Turn Trimmer Potentiometers 9MM RND 470OHMS 25% 0.2WATTS
TRIMMER 470 OHM 0.2W PC PIN
TRIMPOT 470 OHM 9MM CARB ST