Bourns 3319W-1-105
Trimmer, Carbon Composition, 0.2W, 1000000ohm, 200V, 25% +/-Tol, 1000ppm/Cel, 1 Turn(s)
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet1 页7 年前
Electro Sonic
Master Electronics
Mouser
库存历史记录
3 个月趋势:
+50.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date2008-10-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2018-09-30
LTD Date2019-03-31
相关零件
Res Carbon Film Trimmer 1M Ohm 25% 1/5W 1(Elec)/1(Mech)Turn (9 X 6.35mm) Pin Thru-Hole Bag
Trimmer, Cermet, 0.2W, 1000000ohm, 100V, 25% +/-Tol, 250ppm/Cel, 1 Turn(s)
PanasonicEVM-EAGA00B16
Potentiometer, Cermet, 0.3W, 1000000ohm, 100V, 25% +/-Tol, 200ppm/Cel, 3225
PanasonicEVM-EGGA00B16
POT 1M OHM 6MM CERAMIC SIDE ADJ
PanasonicEVM-EASA00B16
TRIM POT 1M OHM 6MM CERAMIC
Res Cermet Trimmer 1M Ohm 25% 1/5W 1(Elec)/1(Mech)Turn (6.81 X 8.1 X 7.62mm) Pin Thru-Hole Bag
描述
Single-Turn Trimmer Potentiometers 9MM RND 1MOHMS 25% 0.2WATTS
Res Carbon Film Trimmer 1M Ohm 25% 0.2W(1/5W) 1(Elec)/1(Mech)Turns (9 X 12.5mm) Pin Thru-Hole Bag
TRIMMER - 9MM RD ST CARBON OPEN FRAME
1M¦¸ ¡À25% 200mW ¡À1000ppm/¡æ 9mm*7.22mm*12.5mm