Bourns 3314R-1-203E
Trimmer, Cermet, 0.25W, 20000ohm, 50V, 20% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s), 1818
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页2 年前
Electro Sonic
Master Electronics
Arrow Electronics
iiiC
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.21%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
相关零件
TRIMMER, CERMET, REST 20 KILOHMS, SMD,1 TURN, PWR 0.25W, DIM 0.177INLX0.177INWX0.1INH
Trimmer, Cermet, 0.25W, 20000ohm, 70.7V, 20% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s), 2020
TT Electronics23BR20KLFTR
Trimmer, Cermet, 0.25W, 20000ohm, 200V, 20% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s), 2018
Res Cermet Trimmer 20K Ohm 20% 0.125W(1/8W) 11(Elec)Turns (3.96 X 5.32mm) Gull Wing SMD T/R
Cermet Not Linear TRIMMER Trimmer Potentiometer ±10% 1800deg 250mW 150C
Trimmer, Cermet, 0.25W, 20000ohm, 70.7V, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, 14 Turn(s), 2720
描述
4MM SQ, SMD, TRIMMER, CERMET, SINGLE TURN, 20 KILOHMS
±20% ±100ppm/℃ 250mW 20kΩ Potentiometers, Variable Resistors ROHS
Res Cermet Trimmer 20K Ohm 20% 0.25W(1/4W) 1(Elec)/1(Mech)Turns 2.45mm (5 X 6.2 X 3.06mm) Gull Wing SMD Automotive AEC-Q200 T/R
TRIMMER 20K OHM 0.25W GW BOT ADJ
20K¦¸ ¡À20% 250mW ¡À100ppm/¡æ 2.55mm