Bourns 3313X-1-503E
Trimmer, Cermet, 0.125W, 50000ohm, 200V, 20% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s), 1413
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
JRH Electronics
Newark
Factory Futures
3 个月趋势:
-0.58%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TT Electronics22AR50KLFTR
Res Cermet Trimmer 50K Ohm 20% 0.125W(1/8W) 11(Elec)Turn (3.9 X 3.52 X 4.16mm) J-Hook SMD Tube
Trimmer - Smd 3Mm Sq St Cermet /Tape & Reel - 7" Reel |Bourns, Inc. 3313S-2-503E
SMD CERMET TRIMMER RESISTOR WITH J-HOOK TERM,47KOHMS +/-20% 0.125W +/-100PPM/C
TT Electronics23AR50KLFTR
Trimmer, Cermet, 0.25W, 50000ohm, 200V, 20% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s), 2018
Trimmer, Cermet, 0.25W, 50000ohm, 20% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s), 1818
描述
Res Cermet Trimmer 50K Ohm 20% 0.125W(1/8W) 1(Elec)/1(Mech)Turns 1.93mm (3.2 X 3.5 X 2.2mm) J-Hook SMD Automotive T/R
3MM SQ, SMD, TRIMMER, CERMET, SINGLE TURN, 50 KILOHMS
±20% ±100ppm/℃ 125mW 50kΩ Potentiometers, Variable Resistors ROHS
TRIMMER 50KOHM 0.125W J LEAD TOP
50K¦¸ ¡À20% 125mW ¡À100ppm/¡æ 2.2mm
Trimmer, Potentiometer 200 Ohm 1Turn Smd; Trimmer Type:Single Turn; Element Material:Cermet; Adjustment Type:Top Adjust; Track Resistance:200Ohm; Potentiometer Mounting:Surface Mount; No. Of Turns:1Turns; Product Range:3313 Series Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. 3313X-1-503E