Bourns 3303X-3-102E
Res Trimmer 1K Ohm 25% 0.15W 1(Elec)/1(Mech)Turns (3 X 3.75 X 1.55mm) Foot Print SMD T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页9 年前
Electro Sonic
_legacy Avnet
Mouser
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns 3303X-3-102E 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.50
Introduction Date2008-03-24
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
SMD 3mm Cermet Trimmer - Leadfree 3MM 1KOHMS 25% 0.1WATT OPEN FRM
PanasonicEVM1ESX30B13
Res Cermet Trimmer 1K Ohm 25% 1/5W 1Turn (3.8 X 4.2 X 1.4mm) Foot Print SMD Carrier T/R
PanasonicEVM-1USX30B13
Res Cermet Trimmer 1K Ohm 25% 1/5W 1Turn (3.8 X 4.5 X 1.9mm) Foot Print SMD Carrier T/R
PanasonicEVM3VSX50B13
Res Cermet Trimmer 1K Ohm 25% 3/20W 1Turn (3.1 X 3.75 X 1.4mm) Foot Print SMD Carrier T/R
Trimmer, Cermet, 0.15W, 1000ohm, 25% +/-Tol, 250ppm/Cel, 1 Turn(s), 1109
描述
Trimmer, Cermet, 0.15W, 1000ohm, 50V, 25% +/-Tol, 250ppm/Cel, 20 Turn(s), 1512
SMD Single-Turn Trimmer Potentiometers 3mm 1KohmsS 25% Cross Slot
TRIMMER - SMD 3MM ST CERMET OPEN FRAME
TRIMMER 1K OHM 0.15W J LEAD TOP
TRIMPOT 1.0K OHM 3MM SQ CER ST