Bourns 3224X-1-500E
Cermet Not Linear TRIMMER Trimmer Potentiometer ±10% 4320deg 250mW 85C
数据表和文档
IHS
3 个月趋势:
-6.67%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns 3224X-1-500E 符号、封装和 3D STEP 模型。
3D下载
TraceParts
Introduction Date2004-10-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
相关零件
Trimmer, Cermet, 0.25W, 50ohm, 300V, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, 12 Turn(s), 2517
Trimmer, Cermet, 0.25W, 50ohm, 300V, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, 12 Turn(s), 1918
Trimmer-Smd 1/4In Sq Mt Cermet /Tube Packaging Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. 3269P-1-500LF
Trimmer, Cermet, 0.25W, 50ohm, 3.53V, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, 14 Turn(s), 2720
TT Electronics84WR50LF
Trimmer, Cermet, 0.25W, 50ohm, 200V, 10% +/-Tol, 250ppm/Cel, 12 Turn(s), 2517
描述
Trimmer, Cermet, 0.25W, 50ohm, 300V, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, 12 Turn(s), 1914
Res Cermet Trimmer 50 Ohm 10% 0.25W(1/4W) 12(Elec)Turns 1.5mm (4.8 X 5.7 X 5.3mm) Gull Wing SMD T/R
SMD Multi-Turn Trimmer Potentiometers 4mm 50ohms 10% Square Cermet Sealed
Trimmer, Pot, 50 Ohm, 10%, 12Turn, Smd; Track Resistance:50Ohm; No. Of Turns:12Turns; Potentiometer Mounting:Surface Mount Device; Product Range:3224X Series; Power Rating:250Mw; Resistance Tolerance:± 10%; Temperature Coefficient:± Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. 3224X-1-500E