Bourns 3224W-1-203E
Trimmer, Cermet, 0.25W, 20000ohm, 300V, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, 12 Turn(s), 1914
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页2 年前
Burklin Elektronik
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
iiiC
库存历史记录
3 个月趋势:
-58.46%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns 3224W-1-203E 符号、封装和 3D STEP 模型。
SnapEDA
封装
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
供应链
Country of OriginCosta Rica
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.50
Introduction Date2001-03-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Cermet Trimmer 20K Ohm 10% 0.25W(1/4W) 12(Elec)Turns 1.5mm (4.8 X 5 X 3.71mm
Cermet Not Linear TRIMMER Trimmer Potentiometer ±10% 1800deg 250mW 150C
TRIMMER, CERMET, REST 20 KILOHMS, SMD,1 TURN, PWR 0.25W, DIM 0.177INLX0.177INWX0.1INH
TT Electronics44WR20KLFTB
Trimmer, Cermet, 0.25W, 20000ohm, 300V, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, 9 Turn(s), 2019
TT Electronics44WR20KLFT7
Res Cermet Trimmer 20K Ohm 10% 0.25W 11(Elec)/13(Mech)Turn 1.5mm (4.8 X 3.8 X 5.3mm) J-Hook SMD T/R
描述
Trimmer, Multi Turn, Cermet, Top Adjust, 20 kohm, Surface Mount, 12 Turns
Res Cermet Trimmer 20K Ohm 10% 1/4W 12(Elec)Turn 1.5mm (4.8 X 3.9 X 5.3mm) J-Hook SMD Embossed T/R
Avnet Japan
SMD Multi-Turn Trimmer Potentiometers 4mm 20Kohms 10% Square Cermet Sealed
Adjustable Resistors – SMD; BOURNS; 3224W-1-203E; Cermet, Potentiometer; 5.2832 mm; 250 mW; Surface Mount
TRIMMER, CERMET, REST 20 KILOHMS, SMD, 11 TURN, PWR-RTG 0.25W
Trimmer Potentiometer 20Kohm 11Turn Smd, Full Reel; Trimmer Type:Multi Turn; Element Material:Cermet; Adjustment Type:Top Adjust; Track Resistance:20Kohm; Potentiometer Mounting:Surface Mount; No. Of Turns:12Turns; Power Rating:250Mwrohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. 3224W-1-203E.