Bourns 3223W-1-104E
Trimmer, Cermet, 0.125W, 100000ohm, 200V, 20% +/-Tol, 100ppm/Cel, 11 Turn(s), 1616
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页6 年前
Newark
Burklin Elektronik
Farnell
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
+7.14%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns 3223W-1-104E 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
供应链
Country of OriginCosta Rica
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.50
Introduction Date2007-01-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Res Cermet Trimmer 100K Ohm 20% 0.125W(1/8W) 11(Elec)Turns (3.96 X 4.47mm) J-Hook SMD T/R
TT Electronics43WR100KLFTR
Res Cermet Trimmer 100K Ohm 20% 0.125W(1/8W) 11(Elec)Turn (4.1 X 3.18 X 4.37mm) J-Hook SMD T/R
Resistor Trimmer 100k Ohm 20% 1/8 Watt 1 Turn 1.93mm Surface Mount Embossed Tape and Reel
Trimmer, Cermet, 0.1W, 100000ohm, 50V, 20% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s), 1110
TT Electronics22AR100KLFTR
Trimmer, Cermet, 0.125W, 100000ohm, 200V, 20% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s), 1413
Res Cermet Trimmer 100K Ohm 20% 1/4W 1(Elec)/1(Mech)Turn 2.5mm (5 X 5.5 X 2.7mm) J-Hook SMD T/R
描述
Bourns 3223W-1-104E Cermet trimmer linear 0.12500W 100 kΩ 3960° 1 pc
Res Cermet Trimmer 100K Ohm 20% 0.125W(1/8W) 11(Elec)Turns (3.96 X 3.43 X 4.34mm) J-Hook SMD T/R
Trimmer Type:Multi Turn; Element Material:Cermet; Adjustment Type:Top Adjust; Track Resistance:100kohm; Potentiometer Mounting:Surface Mount; No. of Turns:11Turns; Product Range:3223 Series; Power Rating:125mW; Qualification:-; MSL:-RoHS Compliant: Yes
BOURNS - 3223W-1-104E - TRIMMER POTENTIOMETER 100KOHM 11TURN SMD
TRIMMER 100K OHM 0.125W J LEAD / 100 kOhms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11.0 Turn Top Adjustment