Bourns 3214G-1-503E
Trimmer, Cermet, 0.25W, 50000ohm, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, 5 Turn(s), 1918
Production
价格与库存
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet3 页6 年前
Electro Sonic
Factory Futures
Mouser
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.18%
供应链
Country of OriginCosta Rica
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.50
Introduction Date2001-03-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Cermet Not TRIMMER VERTICAL Trimmer Potentiometer ±10% 1800deg 250mW 150C
Cermet Active ROHS3Compliant Gull Wing Trimmer Potentiometer ±10% 250mW 150C 50kOhm
Cermet Not Linear TRIMMER Trimmer Potentiometer ±10% 4320deg 250mW 85C
Trimmer, Cermet, 0.25W, 50000ohm, 112V, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, 14 Turn(s), 2720
TT Electronics84XR50KLF
Trimmer, Cermet, 0.25W, 50000ohm, 200V, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, 12 Turn(s), 2517
描述
Res Cermet Trimmer 50K Ohm 10% 0.25W(1/4W) 5(Elec)Turns 1.5mm (4.8 X 6 X 3.9mm) Gull Wing SMD T/R
Res, cermet,50Kohms,10+/-% Tol,-100,100Ppm-Tc,1819-Case |Bourns, Inc. 3214G-1-503E
TRIMMER-SMD 4MM SQ MT CERMET | Bourns 3214G-1-503E