Bourns 1140-3R3M-RC
Ind High Current RF Choke Bobbin Core 3.3uH 20% 1KHz Ferrite 27A RDL
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页7 年前
Electro Sonic
_legacy Avnet
Introduction Date2006-12-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Ind High Current RF Choke Bobbin Core 3.3uH 20% 1KHz Ferrite 21A RDL
Ind Power Choke 3.3uH 20% 100KHz Ferrite 21A Radial Bulk
Wurth Elektronik7443640330
FIXED IND 3.3UH 30A 2.4 MOHM SMD / 3.3 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 30 A 2.4mOhm Nonstandard
Wurth Elektronik74435580330
WE-HCI SMT Flat Wire High Current Inductor
Ind Power Shielded Wirewound 3.3uH ±20% 100kHz 20 Q-Factor Carbonyl Powder 28A T/R
Bourns5218-RC
Hash Choke Wirewound 3.35uH 20% 7.96MHz Iron 20A 0.01Ohm DCR AXL Bag
描述
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core
FIXED IND 3.3UH 28.1A 3 MOHM TH
RF Choke; Inductor Type:Choke; Series:1140; Inductance:3.3µH; Inductance Tolerance:± 20%; DC Resistance Max:0.003ohm; DC Current Rating:27A; Package/Case:Radial Leaded; Core Material:Ferrite; Current Rating:27A ;RoHS Compliant: Yes