Bourns 1120-180K-RC
Ind High Current RF Choke Bobbin Core 18uH 10% 1KHz Ferrite 7.2A RDL
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页7 年前
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-24.10%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns 1120-180K-RC 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-12-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
General Purpose Inductor, 18uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Ind Power 18uH 10% 1KHz Ferrite 6.64A Axial Bulk
Ind Power 18uH 10% 1KHz Ferrite 7.2A Radial Bulk
API Delevan4590-183K
API Delevan5500R-183K
FIXED IND 18UH 6.72A 22 MOHM SMD
Ind High Current RF Choke Bobbin Core 18uH 10% 1KHz Ferrite 4A AXL
描述
FIXED IND 18UH 7.2A 18 MOHM TH
1KHz 7.2A 18¦ÌH 18m¦¸ ¡À10% ,D20.6XL21.3MM 20.57mm*21.34mm
IND0.63X.81X.84IN,18UH10%7.2A, NON-SHDTH, BULK, BAG PACKAGING
High Current Choke, 18Uh, 7.2A, 10%; Product Range:1120 Series; Inductance:18Μh; Inductor Construction:Unshielded; Rms Current (Irms):7.2A; Saturation Current (Isat):7.2A; Dc Resistance Max:0.018Ohm; Inductance Tolerance:± 10% Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller 1120-180K-RC