TT Electronics 39PLABR10KLF30
Trimmer, Carbon, 0.25W, 10000ohm, 250V, 30% +/-Tol, 1 Turn(s)
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页7 年前
Newark
Sager Electronics
Future Electronics
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date2009-05-21
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 month ago)
LTB Date2021-01-07
LTD Date2021-01-07
相关零件
Res Carbon Film Trimmer 10K Ohm 25% 1/5W 1(Elec)/1(Mech)Turn (9 X 12.5mm) Pin Thru-Hole Bag
PanasonicEVMAASA00B14
Res Cermet Trimmer 10K Ohm 25% 3/10W 1Turn 3.6mm (7.8 X 6.9 X 7.6mm) Pin Thru-Hole Ammo Pack
Res Carbon Film Trimmer 10K Ohm 25% 1/5W 1(Elec)/1(Mech)Turn (9 X 6.35mm) Pin Thru-Hole Bag
TT Electronics38PKABR10KLF30
Trimmer, Carbon, 0.15W, 10000ohm, 200V, 30% +/-Tol, 500ppm/Cel, 1 Turn(s)
Res Cermet Trimmer 10K Ohm 25% 1/5W 1(Elec)/1(Mech)Turn (6.81 X 8.4mm) Pin Thru-Hole Bag
PanasonicEVN-DJAA03B14
Res Carbon Composition Trimmer 10K Ohm 1/10W 1Turn 3.2mm Pin Thru-Hole T/R
描述
Res Carbon Film Trimmer 10K Ohm 30% 0.25W(1/4W) 1(Elec)/1(Mech)Turns (15 X 7mm) Pin Thru-Hole Bulk
39P Series 15 mm Top Adjustment 10 kOhm ±30 % Single-Turn Trimmer
Trimmer Resistors - Through Hole 10K 15MM ST CARBON
TRIMMER 10K OHM 0.25W PC PIN TOP
Open Type Trimmer, 39P-3, RoHS
TT Electronics SCT
TRIMMER POTENTIOMETER 10KOHM 1TURN PCB;; TRIMMER POTENTIOMETER 10KOHM 1TURN PCB; Trimpot Type: Single Turn; Element Material: Carbon; Adjustment Type: Top Adjust; Track Resistance: 10kohm; Potentiometer Mounting: Through Hole
Trimmer Potentiometer 10Kohm 1Turn Pcb; Rango De Producto:Serie 39P; Resistencia De La Pista:10Kohm; Número De Giros:1; Potencia Nominal:250Mw; Tolerancia De Resistencia:± 30%; Coeficiente De Temperatura:-; Par Máx.:2In-Oz |Tt Electronics / Bi Technologies 39PLABR10KLF30