Bel Fuse YV09T60-0G
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 217.8W, Hybrid
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet12 页10 年前
Electro Sonic
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2007-06-28
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Advanced EnergySIL25C-12SNEG-VJ
Module DC-DC 12VIN 1-OUT -5.05V 25A 125W 23-Pin SIP Module
描述
Module DC-DC 1-OUT 0.6V to 1.98V 60A 24-Pin SIL
Adjustable,DC 1 600mV~1.98V 600mV 13.8V 5V SIL 65.5mm*16mm*31.8mm
Non-Isolated Dc/Dc Converters 0.6-3.63Vout 60A 5V-13.8Vin
Analog Point of Load Module (POL)
/Dc-Dc Converter/ |Bel Power Solutions YV09T60-0G
DC DC CONVERTER 0.6-1.98V 119W