Bel Fuse XRCM60-15DFK
DC-DC Regulated Power Supply Module
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Sager ElectronicsXRCM60-15DFK01
数据表和文档
IHS
Datasheet17 页3 年前
Sager Electronics
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2019-11-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
描述
Bel POWER SUPPLY;XRCM60-15DFK;DC-DC;IN 16.8to137.5V;OUT 15V;4A;60W;172x50x32mm;CONVECTION COOLING;PLUGGABLE CONNECTORS;
DC to DC Converter 1-OUT 15V 4A 15W