Bel Fuse XRCM60-12DFK
Bel Power Supply; XRCM60-12; Dc-dc; in 16.8TO137.5V; Out 12V; 5A; 60W; 172X50X32MM; Convection Cooling;
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Sager ElectronicsXRCM60-12DFK01
数据表和文档
IHS
Datasheet17 页3 年前
Sager Electronics
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2019-11-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
描述
DC-DC Regulated Power Supply Module
DC to DC Converter 1-OUT 12V 5A 60W