Bel Fuse WLC550-1015
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 109.95W, Hybrid
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet13 页5 年前
Sager Electronics
Sager Power Systems
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2021-03-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
POWER SUPPLY, AC-DC, 550W, 15V, INDUSTRIAL, OPEN FRAME, WLC550 SERIES
550 W, SINGLE OUTPUT, 15 V@33.3 A INDUSTRIAL AC-DC POWER SUPPLY
AC/DC Power Supply 1-OUT 15V 33.33A 550W Chassis Mount