Bel Fuse 0ZCG0125AF2B
SMD Resettable Fuse, PPTC, 1812 (4532 Metric), 0ZCG, 16 VDC, 1.25 A, 2.5 A, 400 ms
数据表和文档
Master Electronics
3 个月趋势:
-53.48%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bel Fuse 0ZCG0125AF2B 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
相关零件
Bel Fuse0ZCG0125FF2C
SMD Resettable Fuse, PPTC, 1812 (4532 Metric), 0ZCG, 6 VDC, 1.25 A, 2.5 A, 400 ms
SMD Resettable Fuse, PPTC, 1812 (4532 Metric), PTS1812, 16 VDC, 1.25 A, 2.5 A, 400 ms
SMD Resettable Fuse, PPTC, 1812 (4532 Metric), PTS1812, 6 VDC, 1.25 A, 2.5 A, 400 ms
Bel Fuse0ZCG0110FF2C
PTC Resettable Fuse 1.1A(hold) 2.2A(trip) 8VDC 100A 0.8W 0.3s 0.04Ohm SMD Solder Pad 1812 T/R Automotive
Bel Fuse0ZCJ0110FF2E
SMD Resettable Fuse, PPTC, 1206 (3216 Metric), 0ZCJ, 8 VDC, 1.1 A, 2.2 A, 300 ms
SMD Resettable Fuse, PPTC, 1812 (4532 Metric), PTS1812, 12 VDC, 1.5 A, 3 A, 500 ms
描述
Resettable Fuse, 16Vdc, 100A Rohs Compliant: Yes |Bel Fuse Circuit Protection 0ZCG0125AF2B
PTC Resettable Fuse 1.25A(hold) 2.5A(trip) 16VDC 100A 0.8W 0.4s 0.05Ohm SMD Solder Pad 1812 T/R Automotive
PTC Resettable Fuse, 0.05ohm, Surface Mount