Bel Fuse 0ADKP1250-AP
Ceramic Tube Fuse | Axial Pigtail 5X20MM | Tape & Reel | Ul | Slow Blow | 1.25A | 600V
描述
Electric Fuse, Time Delay Blow, 1.25A, 600VAC, 500VDC, 200A (IR), Through Hole, 5x20mm