Bel Fuse 0ADKP0500-AP
Ceramic Tube Fuse | Axial Pigtail 5X20MM | Tape & Reel | Ul | Slow Blow | 500MA | 600V
Production
制造商页面
价格与库存
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
描述
Electric Fuse, Time Delay Blow, 0.5A, 600VAC, 500VDC, 200A (IR), Through Hole, 5x20mm