Bel Fuse 0685F0750-01
Fuse Chip Fast Acting 0.75A 125V SMD Solder Pad 1206 3.2 X 1.58 X 0.63mm Automotive
Production
价格与库存
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet4 页10 年前
JRH Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bel Fuse 0685F0750-01 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.10.00.40
Introduction Date2014-07-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
Bel FuseC1Q 750
SMD Fuse, Very Fast Acting, 750 mA, 125 VAC, 63 VDC, 1206 [3216 Metric], C1Q
Bel Fuse0679L0630-01
Fuse Chip Fast Acting 0.63A 125V SMD Solder Pad 2410 Ceramic T/R Automotive AEC-Q200
Bel Fuse0679L0750-01
Electric Fuse, Very Fast Blow, 0.75A, 125VAC, 125VDC, 50A (IR), Surface Mount, 2410
Bel FuseSSQ 630/1K
Electric Fuse, Very Fast Blow, 0.63A, 125VAC, 50A (IR), Surface Mount, 2410
Fuse Chip Fast Acting 0.75A 125V SMD Solder Pad 2410 6.1 X 2.54 X 2.79mm Ceramic T/R Automotive
Electric Fuse, Very Fast Blow, 0.63A, 125VAC, 125VDC, 50A (IR), Surface Mount, 2410
描述
Electric Fuse, Fast Blow, 0.75A, 125VAC, 63VDC, 100A (IR), Surface Mount, 1206
SMD Fuse, Fast Acting, 750 mA, 125 VAC, 63 VDC, 1206 [3216 Metric], CF1
63V 125V 0.0051A2S Board Mount (Cartridge Style Excluded) 750mA 1206 3.2mm*1.58mm
C1F 750 (0685F0750-01) 1206 SMT Fuse Fast Acting 750mA
Fuse, Smd, 0.75A, Fast Acting, 1206; Fuse Current:750Ma; Product Range:C1F Series; Voltage Rating Vac:125V; Voltage Rating V Dc:63V; Blow Characteristic:Fast Acting; Fuse Case Style:1206; Breaking Capacity Current Ac:100A; Breaking Rohs Compliant: Yes |Bel Fuse Circuit Protection 0685F0750-01