Bel Fuse 0679L0375-01
Electric Fuse, Very Fast Blow, 0.375A, 125VAC, 125VDC, 50A (IR), Surface Mount, 2410
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
Master Electronics
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.79%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bel Fuse 0679L0375-01 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.10.00.40
Introduction Date2015-12-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Schurter3413.0112.22
Fuse Chip Very Fast Acting 0.375A 125V SMD Solder Pad 1206 Glass T/R cULus
Bel Fuse0679-0375-01
Bel FuseSST 375-1K
SMD Fuse, Slow Blow, 375 mA, 125 VAC, 125 VDC, 2410 [6125 Metric], SST
Bel FuseC1Q 375
Electric Fuse, Very Fast Blow, 0.375A, 125VAC, 63VDC, 100A (IR), Surface Mount, 1206
Littelfuse251.375L
Electric Fuse, Very Fast Blow, 0.375A, 125VAC, 125VDC, 50A (IR), Through Hole, AXIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
描述
Fuse Chip Fast Acting 0.375A 125V SMD Solder Pad 2410 Ceramic T/R Automotive
SMD Fuse, Fast Acting, 375 mA, 125 VAC, 125 VDC, 2410 [6125 Metric], 0679L
2-SMD Square End Block 0679L Surface Mount cURus Board Mount (Cartridge Style Excluded) Fuse 50A AC 300A DC 375mA 330mOhm -55C~125C
Fuse, Smd, 0.375A, Fast Acting, 2410; Fuse Current:375Ma; Product Range:0679L Series; Voltage Rating Vac:125V; Voltage Rating V Dc:125V; Blow Characteristic:Fast Acting; Fuse Case Style:2410; Breaking Capacity Current Ac:50A; Rohs Compliant: Yes |Bel Fuse Circuit Protection 0679L0375-01