Banner WLAW360X180L11Q
Area Light, Work, Led, White, 360MM X 180MM, 12-30VDC, IP69K, Euro Qdc, 18246
数据表
价格与库存
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet4 页13 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
Led Light Bar, Cool White, 38.4W, 30Vdc, 356.6Mm; Light Color:Cool White; Lumen Output:2200Lm; Power Rating:38.4W; Supply Voltage:30Vdc; Light Bar Length:356.6Mm; Ip Rating:Ip69K; Product Range:Wla Series Rohs Compliant: Yes |Banner Engineering WLAW360X180L11Q