Advanced Energy LCM600U-T-4-A
36V @ 600W Bulk Front End, 2.4 X 4.5 X 7.5; Tb Input; 5VSB; New Aesthetics Rohs Compliant: Yes
Production
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
+11.76%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2022-01-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Advanced EnergyLCC600-36U-9P
Switching Power Supplies 600W 90-264VAC 36V O /P Term Block
Advanced EnergyLCC600-36H-9P
AC-DC Power Factor Correction Module, 1 Output, 16.7W, Hybrid
Advanced EnergyLCC600-28U-9P
Switching Power Supplies 600W 90-264VAC 28V O/P Term Block
TDK-LambdaRWS600B-36
Switching Power Supplies AC-DC, 115-230VAC, Output 36V 16.7A, 601W
TDK-LambdaSWS600L-36
POWER SUPPLY, SINGLE OUTPUT, 36.0V, 18A, 648W, 4.72 X 2.40 X 7.48
TDK-LambdaRWS600B-36/FO
AC-DC Power Supply, 36V, 16.7A, 85-265V, Enclosed, Panel Mount, 601W, RWS Series
描述
AC/DC Front End Power Supply (PSU), 1 Output, Fixed, 600 W, 36 V, 16.7 A, LCM600 Series
Rack Mount Power Supplies 600W 36V Bulk Front End, TB Input; 5Vsb
AC-DC Regulated Power Supply Module, 2 Output, 600W, Hybrid
AC/DC Power Supply Single-OUT 36V 16.7A 600W
LCM600U-T-4-A, ARTESYN TECHNOLOGIES
Adjustable Output,Load Sharing,PFC,Remote On/Off,Remote Sense,Standby Output,Universal Input 600W 16.7A 36V 1 264V(AC) 85V~264V(AC) Fixed