Advanced Energy AEO10B48N-6L
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 120W, Hybrid
数据表
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页19 年前
Sager Power Systems
Newark
相关零件
Advanced EnergyALO10B48-L
Power Supply; DCDC; PCB Mount; Eighth Brick; Input 48VDC; Output 12V 7A; 84W
DC DC CONVERTER 12V 120W / Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 10A 36V - 75V Input
Module DC-DC 1-OUT 12V 7.5A 90W 8-Pin 1/16-Brick
Murata Power SolutionsUEE-12/12.5-D48NB-C
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 12V 12.5A 150W 8-Pin 1/8-Brick T/R/Tray
Murata Power SolutionsULT-12/2.5-D48N-C
DC DC CONVERTER 12V 30W / Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 2.5A 36V - 75V Input
描述
Isolated DC/DC Converters 120W 12V 10A Neg 3.77mm TH
Isolated Through Hole DC/DC Converter, Industrial, 2:1, 120 W, 1 Output, Fixed, 12 V, 10 A, Regulated, Eighth Brick
DC/DC Converter; No. of Outputs:1; Output Voltage:12V; Output Current:10A; Power Rating:120W; Supply Voltage:48V; DC/DC Converter Mounting:PCB Through Hole; DC/DC Converter Type:Isolated; Input Voltage Max:75VDC ;RoHS Compliant: Yes