Advanced Energy AEE10A36-L
50W, 18 - 75Vin, Single, 5V@10A, 25.4 X 50.8 X 10.2Mm |Artesyn Embedded Technologies AEE10A36-L
Production
数据表和文档
Newark
Datasheet5 页5 年前
Sager Power Systems
库存历史记录
3 个月趋势:
+38.26%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2021-04-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Advanced EnergyAEE08A36-L
40W, 18 - 75Vin, Single, 5V@8A, 25.4 X 50.8 X 10.2Mm |Artesyn Embedded Technologies AEE08A36-L
Advanced EnergyAEE02H36-L
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 50W, Hybrid
Advanced EnergyAEE03C36-L
TDK-LambdaPXD10-48WS05
DC-DC Converters, Power module type, Output: 10W, 5V, Isolated type
TDK-LambdaPXE2048WS05
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 5V 4A 20W 6-Pin
Recom PowerRP20-4805SFW
20W DC/DC-Converter 'POWERLINE' 2 x1 1.6kV reg 4; V. In: 18-75; V. Out: 05; mA. Out: 4000
描述
Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 18V - 75V Input
285KHz DC,Fixed 1 5V 75V 18V DIP-6 50.8mm*25.4mm*10.2mm
Isolated Through Hole DC/DC Converter, Industrial & ITE, 4:1, 50 W, 1 Output, Fixed, 5 V, 10 A, Regulated, DIP
Isolated DC/DC Converters 50W 18 -75Vin Single 5V@10A