Aries 289-PRS17001-12
IC Socket, PGA289, 289 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 2.54mm Row Spacing, Solder
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页18 年前
Newark
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+1.49%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
IC Socket, PGA225, 225 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 2.54mm Row Spacing, Solder
TE Connectivity210815-4
Conn PGA Socket SKT 223 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Tube
TE Connectivity210715-4
Conn PGA Socket SKT 241 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Tube
IC Socket, PGA361, 361 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 2.54mm Row Spacing, Solder
IC Socket, PGA370, 370 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 1.27mm Row Spacing, Solder
Conn PGA Socket SKT 370 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Tray
描述
289 Position ZIF PGA Test and Burn Socket