Aries 28-653000-11-RC
Conn PLCC-DIP Adapter 28 POS Solder ST Thru-Hole
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页14 年前
element14 APAC
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-10.42%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
MOLEX 39-00-0039 Female Crimp Terminal, 18-24 AWG, Bag Tin over Copper Plated Brass
TE Connectivity5103309-1
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 10 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Tube
CONN HEADER VERT 6POS 4.2MM / Connector Header Through Hole 6 position 0.165" (4.20mm)
4 Pin Vertical Header MINI FIT JR MOLEX PN 39281043 WITHOUT PEGS * Disc by Waytek
TE Connectivity5520257-2
TE Connectivity 5520257-2 Modular Connector RJ22 Jack Female 4P4C Unshrouded
Header; Pin; Vertical; Copper Alloy; Thermoplastic; 14; 0.100 x 0.100 in.; 1 A
描述
IC & Component Sockets PLCC-to-DIP Adapt
28 Pin PLCC to DIP Adapter w/ Socket
ARIES 28-653000-11-RCIC & Component Socket, 653000 Series, Adaptor, 28 Contacts, 2.54 mm, 15.24 mm, Gold Plated Contacts
Adaptor, Plcc To Dil, 28Way; No. Of Contacts:28Contacts; Connector Type:Adaptor; Pitch Spacing:2.54Mm; Product Range:653000 Series; Row Pitch:15.24Mm; Contact Material:Brass; Contact Plating:Gold Plated Contacts; Svhc:No Svhc Rohs Compliant: Yes |Aries 28-653000-11-RC