Aries 28-6513-10H
IC Socket, DIP28, 28 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 15.24mm Row Spacing, Solder
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页7 年前
Datasheet1 页10 年前
Future Electronics
Mouser
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
IC Socket, DIP38, 28 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 7.62mm Row Spacing, Solder
IC Socket, DIP28, 28 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 15.24mm Row Spacing, Surface Mount
IC Socket, DIP28, 28 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 7.62mm Row Spacing, Solder
TE Connectivity2-1571552-9
Conn DIP Socket SKT 28 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Tube
描述
DIP/SIP Sockets LO-PRO FILE COLLET SOLDER TAIL 28 PINS
28 Position DIP Socket Gold
CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD