Aries 16-350000-10-HT
Correct-A-Chip IC Socket Adapters HITEMP SOIC DIP ADAP 16 PINS
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页16 年前
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2002-05-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Correct-A-Chip IC Socket Adapters SOWIC TO SOIC ADAPT 16 PINS
Correct-A-Chip IC Socket Adapters SOIC TO SOWIC ADAPT 16 PINS
PLCC Fine Pitch Sockets 20P PLCC SOCKET SMT W/O LOC POSTS
CONN, IC SOCKET, PLCC, 20, 940 SERIES, SMT, 0.05" PIN SPCNG, PHOSPHOR BRONZE
PLCC Fine Pitch Sockets 20P PLCC SOCKET SMT W/LOCATION POSTS
Standard Plcc Socket/Tube |Mill-Max 540-44-020-17-400000
描述
Conn SOIC-DIP Adapter SKT 16 POS 1.27mm Solder ST Thru-Hole