Aries 12-6810-90TWR
IC Socket, DIP12, 12 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 15.24mm Row Spacing, Solder
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页13 年前
Future Electronics
Mouser
供应链
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date1999-06-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE Connectivity643644-1
Conn SIP Socket Strip SKT 12 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Box/Tray
Conn DIP Socket SKT 12 POS 2.54mm Solder RA Thru-Hole
12-Position Strip-Line Socket with Bifurcated Contacts and Tin Soldertail
518 ROHS3Compliant 2006 Open Frame SIP Socket UL94V-0 3A 10.0muin 0.25mum
12 (2 x 6) Pos DIP, 0.3 (7.62mm) Row Spacing Socket Gold Through Hole, Right An
12 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
描述