API Delevan SP1812R-103K
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 10% 1KHz Ferrite 0.802A 0.31Ohm DCR 1812 T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页0 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-51.01%
供应链
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2008-10-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
API DelevanP1330R-103K
Inductor Power Unshielded Wirewound 10uH 10% 1KHz Ferrite 0.946A 0.216Ohm DCR 3013 T/R