API Delevan S1812-184K
General Purpose Inductor, 180uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1913
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页3 年前
Factory Futures
DigiKey
供应链
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1998-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
API DelevanS1812R-184K
Inductor RF Shielded Wirewound 180uH 10% 790KHz 40Q-Factor Ferrite 153mA 8.5Ohm DCR 1812 T/R
API Delevan1812-184K
General Purpose Inductor, 180uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
API DelevanSP1812R-184K
General Purpose Inductor, 180uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Ind RF Choke Shielded/Molded 180uH 10% 790KHz 55Q-Factor Ferrite 135mA AXL Bag
Bourns9250-184
RF Choke Shielded/Molded Wirewound 180uH 10% 790KHz 55Q-Factor 0.135A 4.4Ohm DCR AXL
描述
FIXED IND 180UH 153MA 8.5OHM SMD