API Delevan S1210R-822G
General Purpose Inductor, 8.2uH, 2%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页0 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1998-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 8.2UH 308MA 1.7OHM SMD
8.2 UH 2% SHIELDED