API Delevan S1210R-273K
Inductor; RF; Ind 27uH; Tol +/-10%; Cur 201mA; SMT; Case 1210; DCR 4 Ohms; SRF 16MHz
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页0 年前
Factory Futures
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
API Delevan1812-273K
General Purpose Inductor, 27uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
Ind RF Choke Shielded/Molded 27uH 10% 2.5MHz 45Q-Factor Ferrite 260mA AXL Bag
Ind RF Choke Wirewound 27uH 10% 2.5MHz 50Q-Factor Ferrite 185mA AXL Bag
API Delevan1210-273K
General Purpose Inductor, 27uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD
API Delevan0925R-273K
MOLDED SHIELDED RF COIL - ROHS THROUGH HOLE RF INDUCTOR;27UH AT 10%
描述
General Purpose Inductor, 27uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
FIXED IND 27UH 201MA 4 OHM SMD
S1210R 1210 (3225Metric) 0.128Lx0.095W 3.25mmx2.42mm 27muH