API Delevan S1210R-152G
General Purpose Inductor, 1.5uH, 2%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页0 年前
Future Electronics
供应链
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1998-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor RF Wirewound 1.5uH 2% 7.9MHz 35Q-Factor Ferrite 0.63A 0.76Ohm DCR 1008 T/R
General Purpose Inductor, 1.5uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1111
General Purpose Inductor, 1.5uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1812
General Purpose Inductor, 1.5uH, 2%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
General Purpose Inductor, 1.5uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1210
Inductor RF Wirewound 1.5uH 2% 7.9MHz 15Q-Factor Ferrite 0.225A 1.45Ohm DCR 0805 T/R
描述
S1210R Series 1.5 uH ±2 % Tolerance 532 mA Surface Mount Shielded RF Inductor
FIXED IND 1.5UH 532MA 570MOHM SM
1.5 UH 2% SHIELDED