API Delevan S1210R-151K
Inductor, Rf, Ind 0.15UH, TOL+/-10%, Cur 979MA, SMT, Case 1210, Dcr 0.2 Ohms, Srf 330MHZ
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页0 年前
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
供应链
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-02-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
API DelevanS1210-151K
General Purpose Inductor, 0.15uH, 10%, 1 Element, Iron-Core, SMD, 1210
API Delevan1008-151K
General Purpose Inductor, 0.15uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
API Delevan1008R-151K
RF Choke Molded Wirewound 0.15uH 10% 25MHz 38Q-Factor Phenolic 1.1A 0.1Ohm DCR AXL Bag
Ind RF Choke 150nH 10% 25MHz 38Q-Factor Phenolic 1.1A AXL Bag
Bourns9230-00
RF Choke Molded Wirewound 0.15uH 10% 25MHz 38Q-Factor Phenolic 1.1A 0.1Ohm DCR AXL
描述
S1210R Series 0.15 uH ±10 % Tolerance 979 mA Surface Mount Shielded RF Inductor
S1210R 1210 (3225Metric) 0.128Lx0.095W 3.25mmx2.42mm 150nH