API Delevan S1008R-392K
General Purpose Inductor, 3.9uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1211
数据表和文档
供应链
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1998-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
RF Choke Wirewound 3.9uH 10% 7.9MHz 45Q-Factor Ferrite 350mA 1Ohm DCR AXL Bag
API Delevan1025-34K
FIXED IND 3.9UH 263MA 1 OHM TH
API DelevanS1812R-392K
Inductor RF Shielded Wirewound 3.9uH 10% 7.9MHz 40Q-Factor Ferrite 487mA 840mOhm DCR 1812 T/R
Bourns9310-26
General Purpose Inductor, 3.9uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
RF Choke Molded Wirewound 3.9uH 10% 7.9MHz 45Q-Factor Ferrite 350mA 1Ohm DCR AXL Bag
API DelevanS1812-392K
General Purpose Inductor, 3.9uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1913
描述
INDUCTOR, RF, IND 3.9UH, TOL +/-10%,CUR 335MA, SMT, CASE 1008,DCR 1 OHMS, SRF 45MHZ
FIXED IND 3.9UH 335MA 1 OHM SMD
3.9 uH Shielded Inductor 335 mA 1Ohm Max 1008 (2520 Metric)