API Delevan S1008R-122K
Inductor; RF; Ind 1.2uH; Tol +/-10%; Cur 625mA; SMT; Case 1008; DCR 0.29 Ohms; SRF 95MHz
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页0 年前
Factory Futures
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+809%
供应链
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1998-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
API DelevanS1008-122K
General Purpose Inductor, 1.2uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1211
API Delevan1537-14K
General Purpose Inductor, 1.2uH, 10%, 1 Element, Phenolic-Core
API DelevanS1812R-122K
General Purpose Inductor, 1.2uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1913
RF Choke Bobbin Core 1.2uH 10% 7.9MHz 40Q-Factor Ferrite 0.74A 0.18Ohm DCR AXL Bag
TAIYO YUDENLK16081R2K-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 1.2uH 10% 10MHz 35Q-Factor Ferrite 0.04A 0.65Ohm DCR 0603 T/R
Ind RF Choke Shielded/Molded Wirewound 1.2uH 10% 7.9MHz 44Q-Factor Ferrite 895mA AXL Bag
描述
Inductor RF Shielded Wirewound 1.2uH 10% 7.9MHz 30Q-Factor Ferrite 0.625A
FIXED IND 1.2UH 625MA 290MOHM SM
S1008R 1008 (2520Metric) 0.115Lx0.105W 2.92mmx2.66mm 1.2muH