API Delevan P3519-101J
General Purpose Inductor, 0.1uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3720
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页0 年前
Datasheet3 页0 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-12-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 100NH 5.35A 10MOHM SMD