API Delevan P1812R-822K
Inductor Power Unshielded Wirewound 8.2uH 10% 1KHz Ferrite 600mA 548mOhm DCR 1812 T/R
Production
数据表和文档
IHS
供应链
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-07-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
API Delevan1945R-07K
ROHS3Compliant Molded Active WIRE Fixed Inductor -55C~125C 52MHz 560mOhm 8.2muH
Ind Power Wirewound 8.2uH 10% 7.96MHz 10Q-Factor 750mA 2220 T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 8.2uH 10% 7.96MHz 10Q-Factor Ferrite 600mA 400mOhm DCR 1812 T/R
RF Choke Bobbin Core 8.2uH 10% 7.96MHz 80Q-Factor Ferrite 0.53A 0.52Ohm DCR AXL T/R
General Purpose Inductor, 8.2uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
General Purpose Inductor, 8.2uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
描述
General Purpose Inductor, 8.2uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
Inductor; RF; Ind 8.2uH; Tol +/-10%; Cur 600mA; SMT; DCR 0.548 Ohms
P1812R 1812 (4532Metric) 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm 8.2muH