API Delevan ER1641-103KS
Fixed Ind 10UH 220MA 1.62 Ohm Th
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页0 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
General Purpose Inductor, 10uH, 10%, 1 Element, Iron-Core