API Delevan CM6149R-224
Data Line Filter, 2 Function(s), 1A, 4 Pin(s)
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页3 年前
Factory Futures
DigiKey
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2003-08-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
API DelevanCM6149-224
Common Mode Chokes / Filters 220uH 25% .06ohm Choke SMT Common
API DelevanCM9900-224
Data Line Filter, 2 Function(s), 2.2A, 4 Pin(s)
描述
CMC 220UH 1A 2LN SMD