API Delevan 5022R-681F
General Purpose Inductor, 0.68uH, 1%, 1 Element, Phenolic-Core, SMD, 5022
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页0 年前
相关零件
API DelevanS1008-681F
General Purpose Inductor, 0.68uH, 1%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1211
描述
FIXED IND 680NH 1.555A 150 MOHM