API Delevan 1331R-331J
Ind RF Shielded Wirewound 330nH 5% 25MHz 44Q-Factor Iron 495mA
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页0 年前
Future Electronics
供应链
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1998-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
API Delevan1331-331J
General Purpose Inductor, 0.33uH, 5%, 1 Element, Iron-Core, SMD, 3313
Inductor RF Wirewound 0.33uH 5% 25.2MHz 45Q-Factor Ceramic 0.45A 1.05Ohm DCR 1008 T/R
General Purpose Inductor, 0.33uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
General Purpose Inductor, 0.33uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2520/1008
Inductor RF Wirewound 0.33uH 5% 25MHz 50Q-Factor Ceramic 0.45A 1.05Ohm DCR 1008 T/R
General Purpose Inductor, 0.33uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 1608/0603
描述